Obrázek - Poznávej se – IQLandia Liberec
Pro děti Pro školy Pro rodiny Vzdělávání Výstava - galerie
otevřeno Út - Čt 9 - 12, 13 - 16 hodin, Pá 9 - 12 hodin, Ne 13 - 16 hodin, školy dle dohody
Ne 5. únor - Ne 19. březen 2017

Poznávej se – IQLandia Liberec

Výstava nese podtitul „dotýkat se exponátů přikázáno“, čili všichni návštěvníci se mohou exponátů dotýkat a zkoušet tak, jak funguje lidské tělo, přírodní zákony, jak pracují naše smysly a jak pohotové máme reakce. Samozřejmě se u toho každý pobaví.
Tato putovní výstava „Poznej se!“ obsahuje přes 60 exponátů, které jsou sestrojeny tak, aby se návštěvníci mohli hravou a zábavnou formou dozvědět spoustu zajímavých informací o fungování lidského těla a lidských smyslech. Můžete poznat sílu svého stisku, rychlost reakce, elektrický odpor svého těla, jak nás klamou naše smysly aj. Řešením jednoduchých kvízů a hádanek zjistíte řadu prospěšných informací o zdravé výživě, životním stylu nebo o vlivu různých lidských neřestí a zlozvyků na náš organismus. Zábavně-naučné exponáty jsou srozumitelné dětem školního věku, vhodné pro hravé studenty a dospělé.
Vstupné: děti a důchodci 20,-- Kč, dospělí 40,-- Kč, rodina (2 + 3) 90,-- Kč
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Poznávej se – IQLandia Liberec
Zvětšit