Přednáška
Čt 18. leden 2018 - 19.00 hodin

Z Číny do Tibetu
Miloslav Martan

Přednáška s promítáním ve spolupráci s CK Ocean.
První díl velké cesty po Asii začíná v Pekingu a končí v tibetské Lhase. Neuvěřitelně pestrá cesta představí nejen čínské památky - Zakázané město, Velkou čínskou zeď, Terakotovou armádu a Lešanského Buddhu, ale i moderní Čínu v čele s Šanghají a rychlovlaky. Velkým zážitkem jsou i místní tržnice, nebo chovná stanice pand velkých. A na závěr cesty čeká Tibet a Lhasa. Dalajlámův Palác Potála, Barkhor se stovkami modlících Tibeťanů, nejposvátnější chrám v Tibetu Džókhang a celková atmosféra města vyvolá neuvěřitelný obdiv a zároveň pokoru k magickému, tajemnému a neopakovatelnému Tibetu.
Vstupné: 20,- Kč
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyzobrazit místo na mapě
Pořadatelé:
Městské muzeum a galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Jitka Velková, 383 382 057, www.muzeumvodnany.cz
CK Ocean Prachatice, www.ca-ocean.cz

Projekt aktualizace webových stránek byl realizován v rámci dotace Jihočeského kraje.

Français Deutsch Italiano Polski English