Výstava Vstup volný
Otevírací doba: Po 8 - 17 hodin Út 8 - 10,30 hodin St 8 - 17 hodin Čt zavřeno Pá 8 - 10,30 hodin So a Ne zavřeno
Po 4. květen - Pá 29. květen 2020

Z historie Vodňanských rybářských dnů

dokumenty a fotografie z archivu

Výstava fotografií a dokumentů je věnovaná 29 ročníkům významné městské slavnosti. Na jejím vzniku a od počátku i organizaci se zásadně podíleli tři přátelé – Jiří Pazdera, Rudolf Berka a Jiří Vinklát. Vzpomínka na výstavě přináleží nejen jim, ale také Antonínu Reidingerovi a Ing. Miroslavu Mertenovi. Poprvé je zde mimo jiné vystavena kopie Osvědčení o zápisu ochranné známky č. 371253 – Vodňanské rybářské dny, které v loňském roce získalo Městské kulturní středisko Vodňany. Po prohlédnutí výstavy se budete jistě na nuceně odložený 30. ročník Vodňanských rybářských dnů více těšit.
Foto Karel Burda, Pavel Hrdina, Petr Totín.
Místo konání: Sloupová síň - Městský úřad, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Z  historie Vodňanských rybářských dnů
Plakát - Z  historie Vodňanských rybářských dnů