Obrázek - Kuba - Perla Karibiku
Přednáška
Čt 10. leden 2013 - 19.00 hodin

Kuba - Perla Karibiku

Přednáška s promítáním Lenky Skuhravé a Miloslava Martana, cestovatelů z Prachatic.
Kuba je největším a zároveň nejrozmanitějším ostrovem Karibiku. Je velkým živým muzeem celé její historie, která na Vás dýchne z každého kroku. Kuba je ostrov plný života, rytmického tance, podmanivé hudby, výborného rumu, voňavých doutníků, nádherných koloniálních památek, historických automobilů, královských palem, romantických pláží s azurovým mořem a hlavně milých lidí. Kuba je úžasná a hlavně nezapomenutelná. Je rájem na zemi, žijící svým zvláštním, ale krásným životem! Kuba je jen jedna a rozhodě stojí za vidění!
Místo konání: Městská galerie, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Kuba - Perla Karibiku
Pořadatelé:
MaG, náměstí Svobody 18, Vodňany, Jitka Velková, 383 382 057, mag@vodnany.net, www.muzeumvodnany.cz
CK OCEAN, Augustina Křížka 141, Vodňany, 383 390 294, 734 232 136, www.ca-ocean.cz
Zvětšit