Obrázek - Sibiř - divoká příroda a její obyvatelé
Přednáška
Čt 5. únor 2015 - 19.00 hodin

Sibiř - divoká příroda a její obyvatelé

Tomáš Kubeš

Přednáška Tomáše Kubeše, fotografa, novináře a cestovatele
Sibiř – drsná výprava divočinou východní Sibiře. Cesta nabízí dvě tváře, panenskou přírodu v kontrastu s velkoměsty a budhistickým Burjatskem. Na promítání uvidíte město Jakutsk, velkolepé oslavy slunovratu Ysyakh, Jakuty, šamany, řeku Lenu a její Stolby, silnici koster do Magadanu, spousty vodky, Krasnojarsk, Irkutsk, Bajkal, Burjatsko, Ulan Ude a znovu oživený buddhismus. Jednoduše to nejlepší ze Sibiře během hodiny a půl.
Vstupné: 10,- Kč
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Sibiř - divoká příroda a její obyvatelé
Pořadatel: Městké muzeum a galerie Vodňany, nám. Svobody 18, Vodňany, Jitka Velková, 383 382 057, mag@vodnany.net, www.muzeumvodnany.cz
Zvětšit