Výstava je do odvolání nepřístupná. Pokud to bude možné, bude prodloužena do 14. června 2020.
Ne 1. březen - 14.00 hodin - Ne 26. duben 2020

Festival knih Jana Bauera

výstava k 75. narozeninám

Jan Bauer (* 11. dubna 1945, Jihlava) je český novinář a spisovatel, původním vzděláním zemědělský inženýr. Věnuje se především literatuře faktu s převládajícím zaměřením na českou historii, v poslední době píše především historické romány či historické detektivky. Je autorem 180 knih a zakladatelem pravidelného setkávání spisovatelů Zeyerovy Vodňany. V roce 2008 mu bylo uděleno čestné občanství města Vodňany.
Vernisáž v neděli 1. března 2020 v 14,00 hodin uvede moderátor Slávek Boura a JUDr. Josef Knot, 1. náměstek hejtmanky Jihočeského kraje. Vystoupí Romana Rédlová (zpěv).
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Festival knih Jana Bauera
Zprostředkovatel: vystavené publikace - Městská knihovna, Bavorovská 83/II, Vodňany, Mgr. Kateřina Mašlová, 383 382 781, reditel@knihovna-vodnany.cz, www.knihovna-vodnany.cz
Plakát - Festival knih Jana Bauera