Otevírací doba v květnu: Po 9 - 12, 13 - 17 hodin Út 8 - 10,30 hodin St 9 - 12, 13 - 17 hodin Čt zavřeno Pá 8 - 10,30 hodin So a Ne zavřeno
Út 12. květen - Ne 28. červen 2020

Restaurované portréty ze sbírky MaG Vodňany

Kolekce závěsných obrazů restaurovaná v dlouholeté spolupráci s restaurátory Janou a Tomášem Záhořovými, akademickými malíři, s Jihočeským krajem a Národním památkovým ústavem v Českých Budějovicích. Mezi vystavenými obrazy jsou portréty významných osobností města - starostové, úředníci, provozovatelé pošt či duchovní, ale také české kulturní osobnosti - pěvkyně E. Destinnová, houslistka M. Heritesová, malíři V. Hlava, J. Jakší, J. Tulka aj.
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Restaurované portréty ze sbírky MaG Vodňany
Plakát - Restaurované portréty ze sbírky MaG Vodňany