Koncert Přednáška
So 6. srpen 2022 - 16.00 hodin

Kateřina Strnadová-Leboutte Pokoj č. 9 & Zuzana Froňková Bůh a neonové žabky

Autorské čtení s hudebním vystoupením

Setkání s autorkami, kterým se podařilo vydat knihu za podpory přátel a příznivců literatury prostřednictvím Pointa.cz.
Kateřina Strnadová-Leboutte, výtvarnice, pocházející ze Strakonic, s rodinnými kořeny ve Vodňanech, napsala z pohledu matky příběh své dcery, která onemocněla autoimunní encefalitidou. V knize popsala úskalí léčby i naději na vyléčení. V roce 2017 společně vystavovaly ve Sloupové síni ve Vodňanech.
Zuzana Froňková je autorkou úspěšné povídkové knihy, za kterou v roce 2021 obdržela 1. cenu literární soutěže O knihovnickou sovu v Městské knihovně v Praze.
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - Kateřina Strnadová-Leboutte Pokoj č. 9 & Zuzana Froňková Bůh a neonové žabky
Pořadatelé:
MaG Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňany, J. Velková, 383 382 057, 383 379 194, mag@vodnany.net, www.muzeumvodnany.cz
Plakát - Kateřina Strnadová-Leboutte Pokoj č. 9 & Zuzana Froňková Bůh a neonové žabky