Výsledky soutěže Poznej autora

Součástí prosincové výstavy Klubu vodňanských výtvarníků byla také soutěž Poznej autora, kdy 10 členů klubu vytvořilo společný obraz. Každý jednu desetinu a každý svým typickým způsobem. Smyslem soutěže bylo uhodnout, kterou část vytvořil který výtvarník. Soutěže se zůčastnilo celkem 26 návštěvníků, z toho 22 uhodlo alespoň jednoho výtvarníka. Vítězem se stali Antonín Nachlinger se 7 správnými tipy, Marta Vejvodová a Martin Maleč se 6 správnými tipy, Klára Činátlová a Eliška Kolesová s 5 tipy a J. Bláha se 4. Výhercům, kteří dostanou ceny od Klubu vodňanských výtvarníků, blahopřejeme a děkujeme všem zúčastněným. Porotu tvořili: za Klub vodňanských výtvarníků - Karel Burda, za Městské muzeum a galerii Vodňany - Marie Kočárníková, za veřejnost - Vlasta Motlová.