Obrázek - IDEÁLNÍ REZONANCE
Výstava - galerie
Koncert Václava Kořínka se bude konat 2. 11. 2014 v 14,00 hodin v městské galerii
Ne 21. září - 14.00 hodin - Ne 2. listopad 2014

IDEÁLNÍ REZONANCE

Václav Kořínek

nejen interaktivní výstava futuristických hudebních nástrojů a obrazů
Navazuje plynule na jeho výstavy předešlé – Akustické opojení a Flashangel a vychází již tradičně ze spojení výtvarné a akustické práce. Ve svém výtvarném projevu se umělec zabývá člověkem a jeho vztahem k okolí. Jedná se o klasickou figurální malbu s náznakem inklinace k impresi a kubismu. Obrazy byly namalovány v tomto roce v rámci výměnného pobytu v německém Schwandorfu. Akustická část je zastoupená futuristickými hudebními nástroji a interaktivními čidly, jež podtrhují Kořínkovu hravost a smysl pro humor.
Výstavu slovem zaháji její kurátorka Helena Fenclová z Galerie Klatovy. Zazní hudba v podání Sáry a Václava Kořínkových.
Místo konání: Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18, Vodňanyorázek zobrazit místo na mapě - IDEÁLNÍ REZONANCE
Zvětšit